Najważniejsze informacje

18.11.2014 WG CIĄGLE NIEOFICJALNYCH WYNIKÓW...

Spektakularne sukcesy i porażki

Wiele wskazuje na to, wg nieoficjalnych wyników, że najwięcej głosów w wyborach do Rady Miejskiej Rumi bo aż 450 zdobyła nasza kandydatka Hanna Cegielska. Gratulacje! Drugi wynik uzyskał Ariel Sinicki z PO -368 głosów. Trzeci najlepszy wynik w wyborach do Rady Miejskiej uzyskał także nasz kandydat Tadeusz Piątkowski -346. Trzeci z naszych radnych Henryk Grinholc uzyskał 241 głosów. 

Najbardziej bolą i największy żal pozostaje tam gdzie ponieśliśmy minimalne porażki. Tylko dziewięciu  głosów zabrakło do zwycięstwa Józefowi Chmielewskiemu, który ich uzyskał aż 244. Jeszcze mniej bo tylko 6 głosów zabrakło Joli Staszewskiej, która uzyskała ich 220.  Najtrudniej pogodzić się z faktem, że  Aleksander Kubina zdobywając 305 głosów  -prawdopodobnie 4 najwyższy wynik, nie zdobył mandatu radnego. 

Wiele wskazuje na to, że spektakularną porażkę poniósł w wyborach do powiatu, lider  ugrupowania Wspólny Powiat Kazimierz Klawiter,  przegrywając mandat z kandydatką z własnego ugrupowania… Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Hanna Luiza Cegielska

Z zawodu fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.