Najważniejsze informacje

16.11.2014 ELŻBIETA ROGALA-KOŃCZAK W DRUGIEJ TURZE WYBORÓW!

Wyniki Wyborów Samorządowych 2014 w Rumi

WYBORY NA BURMISTRZA RUMI

  • Rogala - Kończak Elżbieta - 37,2% głosów
    • Pasieczny Michał Grzegorz - 34,1% głosów
    • Formella Bogdan - 28,6 % głosów

    Do drugiej tury przechodzą Rogala - Kończak Elżbieta i Pasieczny Michał Grzegorz.

    WYBORY DO RADY MIASTA

  • Platforma Obywatelska - 15 mandatów
    • Gospodarność - 3 mandaty
    • Prawo i Sprawiedliwość - 2 mandaty
    • Samorządność - 1 mandat

     

    OKRĘG 1

    MIOTK Marian Jacek           

    GRZESZCZYK Leszek Andrzej      

    NASKRĘT Leopold Walerian          

    SYMANOWICZ Robert Mirosław  

    NYKIEL Jarosław Władysław         

    WIŚNIEWSKI Michał

     

    OKRĘG 2

    LEWIŃSKI Mieczysław Alfred       

    URBANIAK - DZIENISZ Tomasz   

    ORZOŁ Felicja         

    GRZENIA Mieczysław Grzegorz

    GRUBBA Anna Dorota        

     

    OKRĘG 3

    DRABIK Krzysztof   

    TOCZEK Jolanta Małgorzata          

    BOCHNIAK Maria Regina   

    OPAJDOWSKI Bartłomiej Maria    

    DANOWSKI Wojciech        

    ŻUK Barbara

     

    OKRĘG 4

    IDZIAK - CIESIELSKA Marzena Maria     

    MROWICKA Magdalena Małgorzata         

    MAJDA Katarzyna Anna     

    STASZEWSKA Jolanta Irena

    SOBOCIŃSKI Jan Józef       

     

    OKRĘG 5

    JANUSZEWSKI Andrzej     

    ŁOBOZ Małgorzata Violetta

    KLAWITER Sławina Maria 

    MELLER Bożena Janina

    PIOTROWSKI Mariusz        

     

    OKRĘG 6     

    RONOWICZ - KOZIARSKA Hanna

    WOŹNIAK Krzysztof           

    NIKLEWICZ Krystyna Helena        

    BRONOWICKA Justyna      

    OKRÓJ Ewa Karolina

    ROMAN Wojciech Grzegorz           

     

    OKRĘG 7     

    PASIECZNY Michał Grzegorz        

    MROCZKOWSKI Marek Radosław

    OPANOWICZ Dominik       

    SIKORSKI Andrzej

    MUSZYŃSKI Jarosław Romuald    

     

    OKRĘG 8

    KOWALIK Michał Bolesław           

    KACZMAREK Marcin Adrian        

    KIEŁCZEWSKI Michał Jan 

    PTACH Rafał Wincenty       

    AWSIUKIEWICZ Beata Teresa

    KOHNKE Anna Maria         

    BARAN Monika Maria        

     

    OKRĘG 9     

    GĘBSKA Barbara     

    BARTELKE Piotr Łucjan     

    IDZI Malwina Katarzyna      

    BLACHA Włodzimierz Mieczysław  

     

    OKRĘG 10   

    SINICKI Ariel Tomasz         

    WAŚKOWSKA Elżbieta Maria       

    KUBINA Aleksander Krystian

    LICHWA Marta Magdalena 

     

    OKRĘG 11

    DETTLAFF Mariusz Henryk           

    GRINHOLC Grzegorz Wojciech     

    BRYLOWSKI Jan Jerzy       

    CEGIELSKA Hanna Luiza

    DZIUBIŃSKI Krzysztof Adam        

     

    OKRĘG 12

    DETTLAFF Leszek Józef     

    JAŁOCHA Teresa Mirela     

    ŚRAMSKI Krzysztof Aleksander    

    BRYŁKA Barbara

    JARZĘBOWSKA Patrycja Małgorzata       

     

    OKRĘG 13

    MOSA Florian Konrad         

    ELŻANOWSKI Czesław Stanisław 

    WALKOWSKA Władysława Krystyna       

    RYDZIŃSKI Tomasz

    POL Grażyna

    GAJ Michał Czesław

     

    OKRĘG 14

    ANDRZEJCZAK Andrzej Józef      

    RÓŻYCKA Elżbieta Helena 

    LIPOWSKI Krzysztof           

    PIĄTKOWSKI Tadeusz         

    FORAS Jadwiga Maria         

     

    OKRĘG 15

    SEMMERLING Jan Alojzy  

    DOBRZENIECKA Jolanta   

    JANKOWSKA Lidia Maria 

    ZALEWSKI Karol Maciej    

    STROMSKI Leszek Stanisław           

    MYSZEWSKI Marek

     

    OKRĘG 16   

    RYDZEWSKA Karolina      

    ZAWADZKI Marek  

    CHMIELEWSKI Józef          

    KRAJEWSKA Katarzyna Łucja      

     

    OKRĘG 17   

    KRYŻA Michał        

    FUCHS Marcin         

    WOLAŃSKI Janusz Stanisław         

    MISZKE Lidia Małgorzata   

     

    OKRĘG 18   

    KIERZNIKIEWICZ Jerzy     

    DORSZ Celina Wiesława     

    GRINHOLC Henryk Franciszek       

    KRUPSKA Jolanta    

     

    OKRĘG 19   

    ŁAWRUKAJTIS Beata Agnieszka  

    ZDROJEWSKA Grażyna Teresa     

    PTACH Hanna Ewa  

    BEKISZ Hanna          

    FORMELLA Bogdan Jan     

     

    OKRĘG 20   

    PAPKE Mirosława Maria     

    CHODNICKI Marek 

    WALKIEWICZ Sylwia Elżbieta      

    KONKOL Marek Aleksander           

    BRZOZOWSKI Krzysztof Jan           

    ŻYCZKOWSKI Michał Piotr           

     

    OKRĘG 21

    PTACH Stanisław Stefan     

    SZYPUŁA Lucyna    

    WALKOWSKI Ireneusz Grzegorz   

    GRZESIAK Renata Władysława       

    JAROSZ Elżbieta      

     

     


    Pozostałe aktualności:

    Więcej w archiwum

    Kim jesteśmy

    Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

    więcej >>

    NASI RADNI: Józef Chmielewski

    Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

    więcej >>

    Pół żartem, chociaż serio

    To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.