Najważniejsze informacje

14.11.2014 NIE WIDZIAŁEŚ? OBEJRZYJ KONIECZNIE

Popłoch po debacie w TTM

Chociaż ponad 3000 mieszkańców Rumi obejrzało już na stronie internetowej debatę kandydatów na burmistrza Rumi to milczą o niej jak zaklęci nasi kontrkandydaci. Mało tego. Pan M.Pasieczny w dniu dzisiejszym, w popłochu  rozsyła do mieszkańców jakieś pismo, które otrzymał od marszałka sejmiku w sprawie dotacji unijnych Rumi. Przypominamy na wszelki wypadek, że taki list, to zwykła korespondencja i nie nie jest żadnym dokumentem finansowym a zwykłym gadżetem wyborczym. My swoje finansowe publikowaliśmy na podstawie dokumentu źródłowego, jakim jest Raport o stanie Miasta Rumi. Niezależnym, obiektywnym potwierdzeniem naszej dobrej sytuacji finansowej, jest ostatni raport Wspólnoty Samorządowej , który mówi, ze nasza sytuacja ekonomiczna , oceniona za całą, czteroletnią  kadencję –w kategorii miast nam podobnych –jest najlepsza w województwie pomorskim! I jesteśmy na 21 miejscu w kraju! 

A my niezmiennie zachęcamy do obejrzenia debaty: 

  http://gospodarnosc.pl/aktualnosc,770/gdzie-oddac-gos-16-listopada/

I głosowania na naszych kandydatów!

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.