Najważniejsze informacje

14.11.2014 ALFABETYCZNY SPIS ULIC RUMI

Gdzie oddać głos 16 listopada?

Przedstawiamy alfabetyczny spis ulic Rumi z przypisanymi adresami lokali wyborczych. W każdym okręgu wyborczym można zagłosować na kandydata Gospodarności,  Lista znajduje się poniżej, jeśli chcesz ją pobrać (plik w formacie PDF) kliknij tutaj>>

ALFABETYCZNY SPIS ULIC RUMI

Nazwa ulicy | Okręg nr | Adres lokalu wyborczego | NASZ KANDYDAT

1 Dywizji WP Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

1-go Maja Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

3-go Maja Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

A      

Abrahama Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Admiralska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Agrestowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Akacjowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Aleksandra Fredry Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Asnyka Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

B      

Baczyńskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Batorego Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Bądkowskiego Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Bema Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Biała Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Białowieska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Bławatkowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Bł. Edmunda Bojanowskiego Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Bohaterów Kaszubskich Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Bolesława Krzywoustego Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Borowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Borówkowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Bosmańska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Bratkowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Broniewskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Brzechwy Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Brzozowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Bukowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Bydgoska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

C      

Cedrowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Cegielniana Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Ceynowy Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Chabrowa Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Chełmińska Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Chełmońskiego Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Chmielna Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Chodkiewicza Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Chopina Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Chrobrego Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Chylońska Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Cicha Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Cisowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Cmentarna Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Cyprysowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Czarnieckiego Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Czechowa Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Częstochowska Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

D      

Daliowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Dąbrowskiego (od ul. Gdańskiej do granicy z Gdynią) Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Dąbrowskiego (od ul. Piłsudskiego do ul. Warszawskiej) Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Dąbrowskiego (od ul. Warszawskiej do ul. Gdańskiej) Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Dąbrowskiego (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Piłsudskiego) Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Derdowskiego Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Dębogórska (od ul. Derdowskiego do granicy z Kosakowem) Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Dębogórska (od ul. Derdowskiego do ul. Starowiejskiej) Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Dębowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Długa Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Dokerów Okręg 10 "Iskierka" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 ALEKSANDER KRYSTIAN KUBINA

Dolna Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Dunikowskiego Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Działkowców Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

E      

Elbląska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

F      

Fabryczna Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Fenikowskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Filtrowa Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Fiołkowa Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

G      

Gajowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Gałczyńskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Garbarska Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Gdańska (od torów PKP do ul. Dąbrowskiego) Okręg 10 "Iskierka" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 ALEKSANDER KRYSTIAN KUBINA

Gdańska 22 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Gdańska 24 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Gdańska 26 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 28 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 29 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 29a Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 30 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 31 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 32 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 33 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 34 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 34a Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 34b Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 34c Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 36 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 36a Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 36b Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 37 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 38 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Gdańska 39 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 41 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 43 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 45 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 47 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdańska 53 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Gdyńska Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Generała Andersa Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Gerberowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Głogowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Gniewowska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Gnieźnieńska Okręg 16 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JÓZEF CHMIELEWSKI

Goździkowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Górnicza Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Górska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Grabowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Granitowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Grottgera Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Grudziądzka Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Grunwaldzka Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Gruszkowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Gryfa Pomorskiego Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

H      

Hallera Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Harcerska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Harcmistrza Pawła Wyszeckiego Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Helska Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Herberta Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Hetmańska Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Hodowlana Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Husarska Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Hutnicza Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

I      

Ignacego Hepki Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Irysowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

J      

Jagodowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Jałowcowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Jana Kazimierza Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Jana Trepczyka Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Jana z Kolna Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Janczarskiego Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Janowska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Jantarowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Jarzębinowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Jaśminowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Jaworowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Jaworskiego Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Jesionowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Jeziorna Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Jodłowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

K      

Kalinowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Kamienna Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Kapitańska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Kasprowicza Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Kasztanowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Kasztelańska Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Katowicka Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Kazimierska Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Kazimierza Jagiellończyka Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Kazimierza Wielkiego Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Kielecka Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Kilińskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Klonowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Kochanowskiego Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Kolejowa Okręg 10 "Iskierka" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 ALEKSANDER KRYSTIAN KUBINA

Komandorska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Kombatantów Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Konopnickiej Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Konwaliowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Kopernika Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Korczaka Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Kossaka Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Kostki Napierskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Kosynierów Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Kościelna Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Kościuszki Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Krakowska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Krasickiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Krokusowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Królowej Bony Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Królowej Jadwigi Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Krótka Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Krzywa Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Krzywe Koło Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Ks. Bernarda Sychty Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Ks. Leona Heykego Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Ks. Lucjana Gierosa Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Kujawska Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Kusocińskiego Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Kwiatowa Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

L                     

Leszczynowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Leszka Białego Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Leśna Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Leśniczówka Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Lipowa Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Lotników Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Lubelska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Ludowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Ł      

Łąkowa Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Łódzka Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Łużycka Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

M      

Mackiewicza Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Maczka Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Majkowskiego Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Makowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Makuszyńskiego Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Malczewskiego Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Malinowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Marmurowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Marynarska Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Marzanny Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Matejki Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Mazowiecka Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Mazurska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Metalowców Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Mickiewicza Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Mieszka I Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Migały Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Miłosza Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Młyńska Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Modrzewiowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Morelowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Morska Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Mostowa Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Mściwoja II Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

N      

Na Stoku Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Nagietkowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Nałkowskiej Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Narcyzowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Nizinna Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

NMP Wspomożenia Wiernych Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Norwida Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Nowotki Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

O      

Objazdowa Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Obrońców Westerplatte Okręg 10 "Iskierka" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 ALEKSANDER KRYSTIAN KUBINA

Ogrodowa Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Okrętowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Okrężna Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Okrzei Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Oksywska Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Oliwska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Olsztyńska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Opolska Okręg 16 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JÓZEF CHMIELEWSKI

Ormińskiego Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Orzechowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Orzeszkowej Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Owsiana Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

P      

Paderewskiego Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Parkowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Partyzantów Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Piaskowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Piłsudskiego (od torów PKP do ul. Hallera) Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Piłsudskiego (od ul. Hallera do ul. Targowej) Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Piłsudskiego (od ul. Targowej do ul. Dębogórskiej) Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Plac Kaszubski Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Plac Wolności Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Płk. Dąbka Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Podgórna Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Podgórska Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Podmokła Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Polna Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Pomorska 1 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Pomorska 15 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 17 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 19 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 1a Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Pomorska 1b Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Pomorska 1c Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Pomorska 21 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 23 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 25 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 29 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Pomorska 3 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Pomorska 31 Okręg 14 "Janowiaczek" Przedszkole niepubliczne, ul. Pomorska 27 TADEUSZ PIĄTKOWSKI

Pomorska 5 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Pomorska 7 Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Pomorska 9 Okręg 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8a HANNA LUIZA CEGIELSKA

Poprzeczna Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Porazińskiej Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Portowa Okręg 10 "Iskierka" Przedszkole Niepubliczne, ul. Dokerów 5 ALEKSANDER KRYSTIAN KUBINA

Porzeczkowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Poziomkowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Poznańska Okręg 16 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JÓZEF CHMIELEWSKI

Północna Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Prusa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Przemysława II Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Przemysłowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Przyrzeczna Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Pszeniczna Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Pucka Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Pułaskiego Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

R      

Radomska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Rajska Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Reja Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Robotnicza Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Rodziewiczówny Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Roszczynialskiego Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Równa Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Różana (od ul. Kosynierów do ul. Partyzantów) Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Różana (od ul. Partyzantów do granicy z Kosakowem) Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Rybaków Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Rycerska Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Rymarska Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

S      

Sabata Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Sadowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Saperów Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Sędzickiego Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Sienkiewicza Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Sikorskiego Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Skarpowa Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Skłodowskiej Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Skośna Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Słoneczna Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Słowackiego Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Słupska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Sobieskiego (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Kombatantów) Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Sobieskiego (od ul. Kombatantów do granicy z Gdynią) Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Sopocka Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Sosnowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Spadochroniarzy Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Spółdzielcza Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Stalowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Starowiejska (od ul. Matejki do Dworca PKP) Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Starowiejska (od ul. Matejki do ul. Ceynowy) Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Staszica Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Stefana Bieszka Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Stoczniowców Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Stolarska Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Storczykowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Strzelecka Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Subisława Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Suwalska Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Szancera Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Szczecińska Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Szkolna Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Szkutników Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Sztabowa Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Szyprów Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Ś      

Śląska Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Ślusarska Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Śniadeckich Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Św. Józefa Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Świerkowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Świętojańska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Świętopełka Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

T      

Targowa Okręg 8 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 BEATA AWSIUKIEWICZ

Tatrzańska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Tkacka Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Topolowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Torfowa Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Torowa Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Toruńska Okręg 16 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JÓZEF CHMIELEWSKI

Towarowa (od ul. Sobieskiego do ul. Wyżynnej) Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Towarowa (od ul. Wyżynnej do ul. Zbychowskiej) Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Truskawkowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Tuwima Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Tysiąclecia (od ul. Kosynierów do ul. I Dywizji WP). Okręg 18 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 HENRYK GRINHOLC

Tysiąclecia (od ul. Żwirki i Wigury do ul. Kosynierów) Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

W      

Wałowa Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Warszawska Okręg 17 Caritas, ul. Ks. Lucjana Gierosa 8A LIDIA MAŁGORZATA MISZKE

Waryńskiego Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Warzywna Okręg 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnast.), ul. Kościelna 6 LESZEK STROMSKI

Wąska Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Wejhera Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Wiązowa Okręg 12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Mickiewicza 49 BARBARA BRYŁKA

Wiejska Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Wierzbowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Wileńska Okręg 4 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JOLANTA STASZEWSKA

Wiśniowa Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Wita Stwosza Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Władysława IV Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Władysława Jagiełły Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Władysława Łokietka Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Włókiennicza Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Wodna Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Wrocławska Okręg 16 Gimnazjum Nr 2, ul. Świętojańska 11 JÓZEF CHMIELEWSKI

Wróblewskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Wybickiego Okręg 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1, ul. Starowiejska 4 BOŻENA JANINA MELLER

Wysoka Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Wyspiańskiego Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Wyżynna Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Z      

Zakole Okręg 2 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych, ul. Sabata 12 MIECZYSŁAW GRZEGORZ GRZENIA

Zakopiańska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Zapolskiej Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Zawiszy Czarnego Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Zbożowa Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK

Zbychowska Okręg 19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, ul. Grunwaldzka 57 HANNA BEKISZ

Zdrojowa Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Zielarska Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Zielona Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Zygmunta Augusta Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Zygmunta Starego Okręg 21 Gimnazjum Nr 1, ul. Rodziewiczówny 10 RENATA WŁADYSŁAWA GRZESIAK

Ź      

Źródlana Okręg 7 Gimnazjum Nr 4, ul. Batorego 29 ANDRZEJ SIKORSKI

Ż      

Żeglarzy Okręg 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Stoczniowców 6 WŁODZIMIERZ MIECZYSŁAW BLACHA

Żeromskiego Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Żurawia Okręg 1 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Kościelna 6 MICHAŁ WIŚNIEWSKI

Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Grunwaldzkiej) Okręg 6 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 EWA KAROLINA OKRÓJ

Żwirki i Wigury (od ul. Kosynierów do ul. Ceynowy) Okręg 20 Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Sienkiewicza 30 KRZYSZTOF JAN BRZOZOWSKI

Żwirowa Okręg 13 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Górnicza 19 GRAŻYNA POL

Żytnia Okręg 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (sala gimnast.), ul. Grunwaldzka 57 BARBARA ŻUK


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Grażyna Pol

Rumianka od 38 lat. Wykształcenie wyższe pedagogiczne (WSP w Słupsku). Mężatka - mąż Tadeusz lat 48, syn Sebastian lat 26, córka Julia lat 13. Przez ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.