Najważniejsze informacje

10.11.2014 ZDENERWOWAŁ SIĘ …

Napisał do nas Jarosław Kończak

Dotarła do mnie, po raz kolejny plotka o tym, ze właśnie zamierzamy sprzedać lecznicę. Zdenerwował mnie drugi telefon w tej sprawie, kiedy kolejny,  nieznany mi facet pyta  czy ja chcę sprzedać moją lecznicę!?

Domyślam się, ze jest to skutek rozsiewanych plotek w związku z wyborami,  w których startuje moja żona. Poinformujcie więc wszystkich, że nie mam i nigdy nie miałem zamiaru jej sprzedać. Lecznica jest  naszą wspólną,  moją i żony własnością, podobnie jak dom,  w którym mieszkamy. Lecznicę prowadzę wspólnie z synem, który podobnie jak ja kocha zwierzęta i nie mamy zamiaru ani jej sprzedać ani tym bardziej wyprowadzić się z Rumi.

Pozdrawiam.

I trzymam kciuki za Elę.

Jarosław Kończak

PS. Informuję także, ze  nie mam zamiaru rozwodzić się z żoną 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.