Najważniejsze informacje

07.11.2014 NIE MINĘŁA DOBA OD PODPISANIA PAKTU O NIEAGRESJI...

Kandydat Formella pozywa nas do sądu. I przegrywa!

Kandydat na burmistrza, harcmistrz Bogdan Formella pozwał naszego kandydata Elżbietę Rogalę-Kończak do sądu w trybie wyborczym. Sąd pierwszej instancji postanowił wniosek oddalić a także  zasądzić od wnioskodawcy Bogdana Formelli  na rzecz Elżbiety  Rogali  Kończak kwotę 360 zł tytułem zwrotu kosztów postępowania sądowego. Pan Bogdan Formella odwołał się od wyroku. Sąd drugiej instancji wyrok podtrzymał. 

No cóż. Pakt o nieagresji podpisany przed dwoma dniami w świetle jupiterów przez harcmistrza  Bogdana Formellę nie dotyczy jak widać nieuzasadnionego nękania sądami podczas kampanii wyborczej. Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.