Najważniejsze informacje

10.11.2014 BURMISTRZ DZIĘKUJE ZA GŁOSY ALE...

Plebiscyt w TTM -znamy już wynik?

Głosowanie wprawdzie się jeszcze nie zakończyło ale my możemu już Państwu podać jego wyniki... Przypomnijmy co powiedziała w sprawie głosowanie w TTM burmistrz Elżbieta Rogala Kończak.

Prześlicznie dziękuję moim miłym współobywatelom, którzy  informują mnie o swym udziale w przedwyborczym plebiscycie telewizji TTM.  To bardzo sympatyczna zabawa! Ale Kochani – pamiętajmy, że to tylko zabawa, w której,  przy zaangażowaniu większych pieniędzy – można wykreować każdą kandydaturę.
Dlatego nie przywiązujmy zbytniej wagi do przebiegu esemesowych potyczek, a szczególnie – patrzmy z przymrużeniem oka na wyniki. Ale jeśli ktoś na przykład - pragnie potrenować oddawanie na mnie głosu  w wyborach  16 listopada – no to serdecznie  zapraszam i z góry dziękuję.
 Pozdrawiam i do zobaczenia
                                                                Elżbieta Rogala Kończak

Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.