Najważniejsze informacje

05.11.2014 W SPRAWIE ZWIĘKSZENIA DOCHODU MIASTA ...

Jak głosowali kandydaci na burmistrza

Jednym ze żródeł dochodów miasta są dochody ze sprzedaży mienia, np działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową czy też działalność gospodarczą.Na ostatniej w tej kadencji sesji Rady Miejskiej w porządku obrad umieszczono kolejne uchwały dotyczące sprzedaży 4 działek przygotowanych do sprzedaży. Wiadomo, że ich sprzedaż nastąpi już w nowej kadencji, zatem będą to pieniądze do wykorzystania przez nowe władze miasta. Wszyscy powinni więc się cieszyć i być za!

Tymczasem obydwaj kontrkandydaci na burmistrza zagłosowali za ...zdjęciem tych uchwał z porządku obrad. Dlaczego? Sami chcielibyśmy to wiedzieć...

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Grażyna Pol

Rumianka od 38 lat. Wykształcenie wyższe pedagogiczne (WSP w Słupsku). Mężatka - mąż Tadeusz lat 48, syn Sebastian lat 26, córka Julia lat 13. Przez ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.