Najważniejsze informacje

05.11.2014 POZYTYWNIE, MERYTORYCZNIE, BEZ ATAKÓW PERSONALNYCH...

Przypominamy naszą odpowiedź na propozycję PO zawarcia paktu o nieagresji

Przypominamy, co odpowiedzieliśmy na propozycję PO w sprawie paktu o nieagresji w  kampanii wyborczej:

Szanowny Panie Przewodniczący Komitetu Wyborczego PO 

Z ubolewaniem przyjmujemy informacje o niszczeniu Waszych materiałów wyborczych. 

Zaproponowane przez Was zawarcie porozumienia, ma sens tylko wtedy gdy podpisujący go ludzie potrafią wywiązywać się z zawartych umów. Pragniemy przypomnieć, że niedawno radny Michał Pasieczny, obecny kandydat na burmistrza oraz  radny Ariel Sinicki, obecny kandydat na radnego –obydwaj z Komitetu Wyborczego PO, zerwali bez uzasadnienia umowę koalicyjną pomiędzy naszymi ugrupowaniami. W tej sytuacji, jest rzeczą zrozumiałą, że nie możemy podpisywać kolejnych umów z ludźmi, o których już wiemy, że umów nie dotrzymują. 

Jednocześnie zapewniamy i przypominamy, że od wielu lat prowadzimy merytoryczną dyskusję, szanujemy naszych konkurentów i nikogo nie atakujemy personalnie. Nigdy także nikomu nie niszczyliśmy żadnych plakatów czy banerów. Nie robiliśmy tego, nie robimy i nie mamy zamiaru tego robić także w obecnej kampanii wyborczej. 

Jednocześnie zachowujemy sobie prawo do publicznej, merytorycznej debaty, także na łamach naszej strony, dotyczącej programów ugrupowań i ich kandydatów. W trosce o jakość i poziom debaty publicznej deklarujemy, że dołożymy wszelkiej staranności aby w dalszym ciągu mówić i  pisać prawdę. 

Pozdrawiamy

Henryk Grinholc 

Tadeusz Piątkowski

Józef Chmielewski

 

 Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.