Najważniejsze informacje

24.10.2014 TEKST WYSTĄPIENIA NA KONWENCJI

Dlaczego Pani Burmistrz kandyduje...

Szanowni Pa ństwo,  Mieszka ńcy Rumi! 

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mnie w wyborach na burmistrza a także kandydatów na radnych  z mojego  bezpartyjnego komitetu Gospodarność.

Zdecydowałam się na ponowne kandydowanie z kilku powodów;  po pierwsze - na co dzień czuję ogromną sympatię i wsparcie ze strony mieszkańców i nie chciałabym zawieść ich zaufania;  po drugie - wiem, co i jak zrobić by miasto rozwijało się dynamicznie i skąd pozyskać na to pieniądze;  po trzecie - bez trudu znalazłam bezpartyjnych i chętnych do współpracy kandydatów na radnych miasta. 

Wspólnie stworzyliśmy program, który jest zbiorem konkretnych zadań, sformułowanych na podstawie znajomości potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Ma konkretne źródła finansowania i jest możliwy do realizacji od zaraz. 

Wśród kandydatów na radnych mojego Komitetu są fachowcy z wielu dziedzin, sprawdzeni w działalności gospodarczej i społecznej a także ludzie młodzi.  

Proszę więc Państwa o poparcie naszego programu, kandydatów na radnych Komitetu Gospodarność oraz mnie w wyborach burmistrza. Stworzy to szansę realizacji naszej wspólnej wizji Rumi na najbliższe lata. Rumi nowoczesnej, przyjaznej mieszkańcom, która jest przecież naszą Wspólną Sprawą.

                                                                     Elżbieta Rogala-KończakPozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.