Najważniejsze informacje

14.10.2014 KONSULTACJE W RUMI

Jaka przyszłość metropolii?

Co nam może dać metropolia i jaka jest nasza rola w metropolii to pytania przewodnie spotkań, na których mieszkańcy mogą się wypowiedzieć. Dzisiaj konsultacje odbędą się w Rumi. 

Na zlecenie Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego zespół ekspertów Instytutu Rozwoju w Sopocie opracowuje Strategię Metropolii 2030. W związku z tym zaprasza na konsultacje dotyczące tego projektu. Będzie można wypowiedzieć się na temat silnych i słabszych stron naszej metropolii oraz jej wpływu na codzienne życie.

Spotkanie w Rumi odbędzie się w środę, w godzinach od 17 do 19 w Miejskim Domu Kultury i jest ono elementem przygotowywania Strategii Rozwoju, która ma być gotowa w przyszłym roku. Dokument wskaże optymalne kierunki rozwoju i inwestycji dla całego obszaru metropolitalnego. 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.