Najważniejsze informacje

10.10.2014 STRACH SIĘ BAĆ....

Kandydat na burmistrza nie ustaje w łamaniu prawa!

Na oficjalnej stronie kandydata na burmistrza Bogdana Formelli doszło do kolejnego,  niezgodnego z prawem wykorzystania wizerunku dzieci i osób dorosłych bez ich wiedzy i zgody.

Przez kilka dni była tam eksponowana fotografia ośmiorga uśmiechniętych  dzieci w wieku szkolnym, wraz z przesympatyczną ich panią nauczycielką.  Fotka miała zapewne ocieplić dość surowy wizerunek kandydata. Nie ociepliła, wręcz przeciwnie. Prezentowana na fotce, bez jej wiedzy i zgody, pani z grupą dzieci kategorycznie zaprotestowała i  zażądała jej usunięcia. 

Zadziwia nas sposób rozumienia prawa przez pana kandydata. Wszak urząd, o który się ubiega ma być  wzorem w  przestrzeganiu prawa...Czy może jednak tym, którzy go lansuja chodzi własnie o coś zupełnie innego?


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.