Najważniejsze informacje

10.10.2014 ZAPRASZAMY!

60 setów na 60 lecie Rumi

 

Tradycją w Rumi stały się już mecze piłki siatkowej z okazji obchodów urodzin miasta, a w mijający wtorek obchodziliśmy 60 rocznicę nadania Rumi praw miejskich. To spotkanie będzie więc wyjątkowe!

Imprezę "60 setów na 60 urodziny Miasta Rumi" zaplanowano na dzisiejsze popołudnie i wieczór, tradycyjnie w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na przeciwko siebie staną dwie drużyny: Niebiescy i Czerwoni, a w zespołach zagrają dzieci i młodzież z rumskich szkół oraz włodarze Rumi, radni, urzędnicy.

Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godz. 18, a zakończenie przewidziano około 23.30. Zapraszamy do kibicowania!


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.