Najważniejsze informacje

10.10.2014 ZDANIEM MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO

Genialna Pani Poseł

Kiedy usłyszałem nazwisko kandydata na Burmistrza, wystawionego przez Platformę Obywatelską poczułem się źle.  Bo kandydatem jest  klasyczny działacz partyjny,  bez żadnego doświadczenia w pracy, bez doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Byłem wściekły jak przeczytałem, że Pani Poseł Krystyna Kłosin poparła (sama wskazując) tego kandydata. Jest bowiem tajemnicą Poliszynela, że Pani Poseł pozostaje w dobrych relacjach z Panią Burmistrz Elżbietą Rogalą-Kończak.

Geniusz Pani Poseł objawia się w tym, że zachowała pozorną lojalność wobec partii politycznej, a prawdziwą lojalność wobec miasta. Pozorna lojalność polega na tym, że formalnie poparła i wskazała członka Platformy Obywatelskiej. Prawdziwa lojalność wobec miasta objawia się w tym, że wskazała kandydata tak słabego merytorycznie, że nie ma wątpliwości, że pociągnie on PO na dno i nie zaszkodzi miastu. Słusznie założyła, że wyborcy w Rumi są na tyle inteligentni, że nie poprą takiego  kandydata. Świetny ruch, chapeau bas!

Michał Wiśniewski


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.