Najważniejsze informacje

08.10.2014 WYBORY SAMORZĄDOWE CORAZ BLIŻEJ

Prezentujemy naszych kandydatów do Rady Miejskiej

Od dzisiaj, w zakładce Wybory 2014, możecie Państwo zapoznać się z sylwetkami kandydatów Gospodarności do Rady Miejskiej Rumi. Komitet Wyborczy E.Rogala - Kończak "Gospodarnosc.pl" stawia na 21 wspaniałych ludzi, pełnych pasji,  zaangażowania i gotowych do wytężonej pracy na rzecz naszego miasta. Osób, które łączy przeświadczenie, że Rumia to nasza wspólna sprawa. Zachęcamy do przeczytania kim są i czym zamierzają się zająć.

Na załączonym poniżej zdjęciu od lewej: Beata Awsiukiewicz (okręg 8), Hanna Bekisz (okręg 19), Ewa Okrój (okręg 6), Henryk Grinholc (okręg 18), Aleksander Kubina (okręg 10), Barbara Żuk (okręg 3), Barbara Bryłka (z tyłu, okręg 12), Jolanta Staszewska (okręg 4), Leszek Stromski (okręg 15), Elżbieta Rogala-Kończak (kandydat na Burmistrza Miasta Rumi), Mieczysław Grzenia (okręg 2), Józef Chmielewski (okręg 16), Renata Grzesiak (okręg 21), Krzysztof Brzozowski (okręg 20), Bożena Meller (okręg 5),Andrzej Sikorski (z tyłu, okręg 7), Grażyna Pol (okręg 13), Tadeusz Piątkowski (okręg 14), Hanna Cegielska (okręg 11), Michał Wiśniewski (z tyłu, okręg 1) i Włodzimierz Blacha (okręg 9).

Poznaj naszych kandydatów tutaj>>


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.