Najważniejsze informacje

03.10.2014 ZANIM KACZYŃSKI PODAŁ RĘKĘ TUSKOWI…

Miszmasz na listach wyborczych konkurencji -ciąg dalszy…

            Nie milkną echa „pojednania” dwóch polityków zwalczających się i pełnych nienawiści wobec siebie  partii. Na apel premier Kopacz odpowiedzieli zapewne  także politycy partii rumskich. W jaki sposób? Oto na listach kandydatów PO do Rady Miejskiej Rumi pojawiła się kandydatka,  która jeszcze 3 lata temu startowała  w wyborach do sejmu z list PiS-u!. O kim mowa? O kandydatce okręgu 19 z list PO,  pani B. Ławrukajtis. Jeszcze całkiem niedawno startowała ona z list PiS,  z okręgu Gdyńsko Słupskiego   -w  wyborach do sejmu. Teraz reprezentuje PO w wyborach samorządowych. Tę samą PO,  w której jest pani poseł K.Kłosin  –konkurentka pani Beaty z poprzednich wyborów do sejmu!

            Na marginesie tych opisywanych dziwnych „transferów” wśród kandydatów na radnych Rumi zadajemy sobie pytanie, czy to się dzieje tak samo z siebie czy ktoś tym wszystkim steruje? Bo listy kandydatów PO pojawiły się wcześniej nim prezes Kaczyński podał rękę premierowi Tuskowi… 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.