Najważniejsze informacje

02.10.2014 PIS CZY PO? CO ZA RÓŻNICA...

Kandydaci konkurencji pomylili listy wyborcze

Protest w stolicy -Dość lekceważenia społeczeństwa! Pod takim hasłem, w dniu 11 września 2013 roku odbyła się manifestacja związkowców  w Warszawie przeciwko rządowi Donalda Tuska. W manifestacji tej, opisywanej szeroko w mediach i prasie uczestniczyła m.in. mieszkanka Rumi, Karolina Rydzewska. Mówiła wówczas: " ja i moi znajomi nie jedziemy "by napluć Tuskowi w gębę". Chcemy powiedzieć "dość", ale nie tylko Platformie - innym politykom też, od lewa do prawa. Żeby do nich dotarło, co dzieje się w Polsce... 

...Miarka się przebrała. Widzę, co się dzieje w portfelu mojej babci, jak żyje po 49 latach pracy...

...Ludzie są zniechęceni. Pracują więcej i więcej. Takie życie, kiedy cały czas musisz sobie powtarzać - nie stać cię, to nie dla ciebie, zapomnij - jest frustrujące. W wieku trzydziestu paru lat Polak jest już zmęczony i wypalony zawodowo...". 

Pani Karolina jest kandydatem do Rady Miasta z list PO. 

 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.