Najważniejsze informacje

30.09.2014 BUDŻET OBYWATELSKI W RUMI

Ostatni dzień na składanie wniosków

Jeszcze tylko dzisiaj (30 września br.) można składać wnioski do budżetu obywatelskiego. Wyłonione z nich projekty inwestycyjne, najbardziej potrzebne mieszkańcom, będą realizowane w 2015 roku. Na ten cel zarezerwowane zostało półtora miliona złotych.

 

Wniosek trzeba dostarczyć do Biura Obsługi Mieszkańców (ul. Sobieskiego 7, we wtorek jest czynne do godziny 15.30) wraz z listą osób popierających projekt inwestycyjny lub przesłać wypełniony formularz oraz skan oryginalnej listy z podpisami na adres: budzet2015@um.rumia.pl lub na adres elektronicznej skrytki podawczej na platformie ePuap: /2215021/SkrytkaESP.

Formularz i wzór listu poparcia również można otrzymać w Biurze Obsługi Mieszkańców UM Rumia lub pobrać ze strony: www.um.rumia.pl.  

Zgłoszone projekty zostaną sprawdzone przez Komisję Weryfikacyjną. Lista będzie opublikowana 21 listopada br. Głosowanie nad wyborem najlepszych projektów inwestycyjnych odbędzie się między 24 listopada a 5 grudnia br.

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.