Najważniejsze informacje

26.09.2014 BODZIO...BURMISTRZEM?

Magnetyczny BODZIO…dobry na wszystko?

Czy ktoś już widział ludziki-magnesiki na lodówkę produkowane ostatnio przez Pana    Kandydata na Burmistrza?  Trzeba zobaczyć! Koniecznie!!!  Ludziki nie są wprawdzie zielone, ale mają inną cenną cechę  - każdy z nich nazywa się BODZIO !

Pan Kandydat chce być burmistrzem Rumi i ci namagnesowani ludkowie  mają  wyrażać naturę i zamiary Pana Kandydata.  Pomysł jest uroczy – albowiem dostojny kandydat tak zbliżył się do ludu, że ten lud może mu mówić po imieniu!  I to nie Bogdan, nawet nie Boguś.  BODZIO !!! Naprawdę – Bodzio.

Otóż  nasz Bodzio występuje w różnych przebraniach i figlarnie wszystko w mieście ulepsza i reperuje. Bodzio–strażak oczywiście gasi pożary. Dobrze, że tylko -  przysłowiowe. Ale już Bodzio-policjant wprawdzie strzeże ładu – ale nie takiego zwykłego …O nie! Ten bodziowaty policjant ma strzec ładu -  architektonicznego. Typowe zadanie dla policji!  

Ale to wszystko  -  pestka!  Naprawdę niezrównany jest  Bodzio-lekarz …  Albowiem ten specjalista ma leczyć - nie chorych – a finanse!  Służba zdrowia – jaka jest – każdy widzi, natomiast nasze miejskie finanse mają się nienajgorzej, o czym wie dobrze tenże Bodzio, nawet przebrany za stetoskop!

To już  niech ten Bodzio w kilku osobach pozostanie raczej przymagnesowany na stałe do lodówki. Bo  chyba tylko wtedy … nic się strażakowi nie spali, policjantowi nic nie ukradną, a lekarzowi pacjent nie zejdzie. Bo nie o figle tu chodzi, a o prawdziwe miasto.  Stawką jest przyszłość naszej Rumi!    Mówiąc krótko i do rymu:

Co to  dzieje się w przyrodzie ??!

Wszystko chcą naprawiać Bodzie !

Niechaj chronią nas anieli

Od takich uzdrowicieli! Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.