Najważniejsze informacje

23.09.2014 ROZPOCZĘŁA SIĘ KALENDARZOWA JESIEŃ

Żegnamy lato w Rumi


Dzisiaj właśnie rozpoczyna się kalendarzowa jesień. Jest już 23 września, a przecież jeszcze nie tak dawno Pani Burmistrz Rogala-Kończak wręczała dyplomy w konkursie na Najpiękniejszy ogródek w Rumi. 

 

W tym roku konkurs był niejako podwójny. Jak każdego lata podczas Biesiady Janowskiej nagrodzone zostały osoby, które zwyciężyły w konkursie na najpiękniejszy balkon i ogród SM „Janowo” (konkurs jest organizowany od 1996 roku i bierze w nim udział coraz więcej osób).


"Podziękowania za pracę należą się wszystkim mieszkańcom, którzy dbają o swoje balkony i przydomowe ogródki" - zaznacza Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Janowo" Józef Chmielewski.

 

W tym roku uhonorowano również osoby z Rodzinnych Ogródków Działkowych, które znajdują się w Rumi. Pani Burmistrz Elżbieta Rogala-Kończak wraz zastępcą Leszkiem Kiersznikiewiczem odwiedziła jeszcze w sierpniu szystkie ogrody. Okazji do podziwiania plonów było wiele! Kilka zdjęć można obejrzeć poniżej. 

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.