Najważniejsze informacje

19.09.2014 RUCH TO ZDROWIE

Sama Rama zaprasza!


Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama” organizuje rajd rowerowy i jednocześnie piknik „Rowerowa Rumia”. Impreza odbędzie się już jutro (sobota, 20.09. br).


W ramach Tygodnia Zrównoważonego Transportu „Sama Rama” zaprasza na wycieczkę na trasie: Rumia - Kazimierz - Rumia (po drodze wizyta w „Muzeum  pod Dębową Górą” w Kazimierzu). Chętni zbierają się o godzinie 14.00 na parkingu przy ulicy Stoczniowców (obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących).

Wyjazd do Kazimierza: godzina 14.10, a na terenie muzeum gry i konkursy z nagrodami, koncert muzyczny, grochówka i ognisko z kiełbaskami.

Powrót do Rumi około 19.00.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Hanna Luiza Cegielska

Z zawodu fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.