Najważniejsze informacje

16.09.2014 O RUMI W TELEWIZJI

Rumia pachnąca rumiankiem w TTM

W Twojej Telewizji Morskiej wystąpili Jovanka Tomaszewska i Wojciech Kołyszko, autorzy książki „Rumia pachnąca rumiankiem", która powstała z okazji sześćdziesięcioletnia miasta.

O tym jak sami poznawali Rumię i jak przełożyli historię miasta na kolorowe kartki dedykowane dzieciom opowiadali na antenie TTM i Norda FM, a zapis tej rozmowy można znaleźć tutaj:

http://www.telewizjattm.pl/dzien/2014-09-16/30664-jovanka-tomaszewska-i-wojciech-kolyszko.html

Książki o podróży Pana Sukulentego przez Rumię otrzymało 3,5 tysiąca przedszkolaków oraz uczniów chodzących do klas 0-3 na rozpoczęcie roku szkolnego. Dzięki temu dzieci mogą poznawać historię naszego miasta w ciekawy sposób!

"Życzę nam wszystkim, byśmy potrafili oglądać Rumię każdego dnia na nowo", mówi Burmistrz Elżbieta Rogala-Kończak.

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.