Najważniejsze informacje

21.08.2014 ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

Biesiada Janowska

W tym roku okazja jest wyjątkowa. To 35 lecie Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” oraz 60 lecie nadania Rumi praw miejskich. Gwiazda wieczoru: Katarzyna Pakosińska & Leszcze wystąpi o godzinie 20.30. Będzie także stoisko Rodzinnych Ogrodów Działkowych, ognisko, dmuchane zamki i mała gastronomia oraz wiele innych atrakcji. 

Biesiada Janowska, 30 sierpnia, Park Miejski w Rumi Janowie, ul. Stoczniowców. W programie:

16.30 Program dla dzieci „Muzyka ze smyka”
17.15 Gin ALIF SHOW czyli fakir, człowiek guma
17.30 Rytmo Latino - Meksykańska grupa CAFEySON
18.30 Program „Piosenka jest dobra na wszystko” (Teatr Muzyczny HALS)

 

19.00 O tej porze poznany zwycięzców w konkursie na najpiękniejszy balkon i ogród SM „Janowo” oraz Rodzinnych Ogródków Działkowych w Rumi

- osoby, dzięki którym miasto jest ładniejsze. Konkurs jest organizowany od 1996 roku i bierze w nim udział coraz więcej osób. W tegorocznej edycji zgłaszać można było swój (albo czyiś) ogródek lub balkon do 11 lipca w Domu Kultury SM „Janowo”.

 

20.30 Występ gwiazdy wieczoru:

Katarzyna Pakosińska & Leszcze


21.00 Pokaz sztucznych ogni
21.45 Koncert zespołu Żuki, który zagra największe przeboje The Beatles i Czerwonych Gitar.

Zapraszamy!


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.