Najważniejsze informacje

20.08.2014 BURMISTRZ RUMI ZAPRASZA

Turniej Gimnastyki Artystycznej

Burmistrz Rumi Elżbieta Rogala-Kończak, Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i MOSiR Rumia po raz dziesiąty zapraszają na Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej, który będzie odbywać się w sobotę i niedzielę w Rumi.

Do udziału w turnieju zostały zaproszone zespoły i solistki z takich państw jak: Azerbejdżan, Austria, Chorwacja, Finlandia, Kazachstan, Korea Północna, Rosja, Polska. Polskę będą reprezentować gimnastyczki wyszkolone w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi: 23 sierpnia w godzinach 11.30-19.30, 24 sierpnia w godz.10.00-15.45.

X Międzynarodowego Turnieju Gimnastyki Artystycznej w układach zbiorowych i indywidualnych  BALTIC RHYTHMIC GYMNASTICS CUP to jedyny w Polsce turniej gimnastyki artystycznej, na którym podziwiać można mistrzynie tej dyscypliny sportu! Wstęp jest wolny.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.