Najważniejsze informacje

08.08.2014 HERBALIFE TRIATHLON 2014

Święto sportu w Gdyni i Rumi

Nasze miasto ponownie będzie gościć sportowców biorących udział w największej imprezie triathlonowej w Polsce.

W sobotę i niedzielę zawodnicy będa pływać, biegać i ścigać się na rowerach. Ambasadorami Herbalife Triathlon są w tym roku Małgorzata Foremniak, Agnieszka Sikora-Paw, Karolina Gorczyca, Kataryna Glinka. W Rumi kibice mogą zbierać się przy hali MOSiR (telebim oraz mała gastronomia).

Trasa w Rumi będzie przebiegać od ulicy Hutniczej, poprzez Dąbrowskiego, Pomorską, Gdańską, Dębogórską i I Dywizji Wojska Polskiego.

Herbalife Triathlon wiąże się z czasowymi utrudnieniami w ruchu i wyłączeniem niektórych ulic oraz zmianami w kursach autobusów ZKM Gdynia. W niedzielę od godzin porannych do ok. 14.30 nie będzie można poruszać się ulicą Pomorską i I Dywizji Wojska Polskiego, ul. Dębogórska od ronda Lecha Kaczyńskiego do ronda Jana Pawła, Dąbrowskiego na odcinku od granic miasta do ronda Unii Europejskiej, Gdańską od ul. Pomorskiej do ul. Dębogórskiej.

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.