Najważniejsze informacje

06.08.2014 KONKURS DLA MIESZKAŃCÓW

Najładniejszy balkon i ogródek Janowa

W tym roku odbywa się (już po raz osiemnasty) konkurs na najpiękniejszy balkon oraz ogródek w Rumi Janowie. Zwycięzców - osoby, które przyczyniają się do tego, że miasto jest ładniejsze, - poznamy na sam koniec sierpnia.

Konkurs jest organizowany od 1996 roku i bierze w nim udział coraz więcej osób. W tegorocznej edycji zgłaszać można było swój (albo czyiś) ogródek lub balkon do 11 lipca w Domu Kultury SM „Janowo”.

Do upiększania swoich balkonów i ogródków zachęcali mieszkańców członkowie komisji oceniającej. A Józef Chmielewski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo już teraz zaprasza wszystkich do Janowa, żeby zobaczyć jak bardzo lokatorzy dbają o swoje balkony i przydomowe ogródki. Jak dodaje, podziękowania za pracę należą się dla wszystkich, którzy dbają o swoje otoczenie i przyczyniają się do upiększania Janowa.

Wyróżnieni w konkursie na najładniejszy balkon i ogródek Janowa otrzymają ciekawe nagrody podczas Biesiady Janowskiej, która odbędzie się 30 sierpnia (sobota).


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.