Najważniejsze informacje

05.08.2014 CIEKAWY ARTYKUŁ

Michał Pasieczny - kandydat z problemem

Michał Pasieczny, który w ubiegłym roku został przewodniczącym Rady Miejskiej Rumi, stanął przed nie lada problemem - pisze serwis internetowy MTK.pl.

Oto co dokładnie napisał serwis MTK.pl:

„W tajnym głosowaniu wszyscy członkowie tego ugrupowania (Gospodarność - przyp.) głosowali przeciwko powołaniu Michała Pasiecznego na funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej Rumi. To oznacza, że radny PO Pasieczny został wybrany przez… PiS i Samorządność, a przeważył głos Piotra Labuddy” (w całości artykuł można przeczytać w serwisie MTK.pl)

Cóż... przypomnijmy fragment naszego oświadczenia, które zostało wydane w ubiegłym miesiącu:

Dlaczego PO w Rumi stawia układy ponad zasadami? Co kryje się za ukrywaniem istnienia faktycznej koalicji PO, PiS i Samorządności? Jaka jest cena zawiązania tak dziwnej koalicji?


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.