Najważniejsze informacje

30.07.2014 DŁUGA HISTORIA… KRÓTKIEJ ULICY

Ulicą Kosynierów w Rumi dojedziemy do Redy

Wkrótce rozpocznie się budowa nowej drogi Reda - Rumia czyli przedłużenia ulicy Kosynierów aż do ulicy Obwodowej w Redzie.

Jak zgodnie przewidywali burmistrzowie miast Redy Krzysztof Krzemiński i Rumi Elżbieta Rogala-Kończak, prace budowlane rozpoczną się jeszcze w wakacje. Przetarg na wykonanie robót został już rozstrzygnięty. Oczywiście, jak mówią przepisy, można było jeszcze składać protesty, ale nikt tego nie uczynił, a startowało siedem przedsiębiorstw.

Niebawem ze zwycięzcą przetargu zostanie podpisana umowa i firmie, która zaoferowała najniższą cenę, przekazany będzie plac budowy, a ulica Kosynierów w Rumi połączy się z ulicą Obwodową w Redzie.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.