Najważniejsze informacje

23.07.2014 MUZYCZNE LATO W RUMI

Letnie koncerty organowe

Dzisiaj wieczorem w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Rumi odbędzie się następny występ z cyklu „Letnich koncertów organowych”. 

Występ rozpocznie się o godzinie 19. Publiczności zaprezentują się Radosław Kuliberda oraz Jakub Błaszczyk. Koncert tradycyjnie odbędzie się w Sanktaurium NMP (ul. Wspomożenia Wiernych 1). Przy okazji informujemy, że kolejny koncert odbędzie się już za tydzień (30 lipca). Wówczas zagrają: Karin Bartkiewicz (flet) oraz Andrzej Nurcek (organy).  

Organizatorami przedsięwzięcia są Miejski Dom Kultury, Pomorskie Stowarzyszenie „Musica Sacra” oraz Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi. 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.