Najważniejsze informacje

15.07.2014 PRZYPOMINAMY CO, DOKŁADNIE ROK TEMU MÓWIŁ MICHAŁ PASIECZNY

"Grupa radnych chce odwołania przewodniczącego Rady Miejskiej"

 

Michał Pasieczny wypowiedział się dla tygodnika Goniec Rumski, który ukazał się 19.07.2013. Na stronie 3 znalazła się taka informacja:

"W momencie rozpadu koalicji klub Gospodarność stracił większość w Radzie Miejskiej, więc było oczywiste, że w którymś momencie taki ruch zostanie wykonany - w ten sposób radny Michał Pasieczny tłumaczy złożenie wniosku o sesję nadzwyczajną i odwołanie z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Piątkowskiego. 

 

- Nie stawiam panu Piątkowskiego żadnych zarzutów - zastrzega Michał Pasieczny. - Chodzi o to, że jeśli jakiś klub ma większość, to ma przewodniczącego. Jeśli ją traci to następuje wybór innej osoby - dodaje..." 

 

Warto by zapytać pana przewodniczącego Michała Pasiecznego, czy w świetle złożenia mandatu przez jednego z koalicjantów (co oznacza utratę większości) podtrzymuje on swoją opinię, a przy okazji zobaczyć co to za grupa: Michał Pasieczny - PO, Kazimierz Klawiter - Samorządność, Andrzej Januszewski - PiS...

 Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Hanna Luiza Cegielska

Z zawodu fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.