Najważniejsze informacje

08.07.2014 KINDER+ SPORT: XX FINAŁ

Najmłodsze siatkarki promują nasze miasto

1248 zawodników z 288 zespołów z całego kraju wzięło udział w XX Finale Krajowym o Puchar Kinder+ Sport w mini  siatkówce dziewcząt. Wśród nich była drużyna dziewcząt z SP 9 w Rumi.

Dziewczęta wygrały cztery rundy i pozostawiły za sobą 40 zespołów. Niestety w półfinale trafiły do "grupy śmierci". Przegrały z drużynami z Tychów (późniejszy mistrz) oraz ze Szczecina (wicemistrz). Ostatecznie zajęły wysokie, szóste miejsce, a Paulina Damaske została uznana za najlepszą zawodniczkę w całych zawodach.

Skład drużyny: Julia Trościanko, Paulina Damaske, Kamila Bryła, Weronika Konefke, Dominika Duda.

Trener: Anna Brodacka, wieloletnia zawodniczka  APS TPS Rumia