Najważniejsze informacje

26.06.2014

JESZCZE O GŁOSOWANIU NAD POSTĘPKIEM K. KLAWITERA

Gdy omawiano wyczyny przewodniczącego Komisji Gospodarczej, dwaj radni tworzący klub Platformy – panowie Sinicki i Pasieczny oznajmili, że zarzuty wobec radnego Klawitera są polityczne [ hi, hi] i oni w tej akcji udziału nie wezmą. I dzielnie nie brali! Nie angażowali się i już! Chyba, ze jakiś skrupulant uznałby za zaangażowanie  -  głosowanie za pozostawieniem na stołku najbardziej kompetentnego przewodniczącego. Może to i racja – to nie zaangażowanie,  a ciekawość. Tu, patrz: - ostatnie zdanie poprzedniej informacji!


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.