Najważniejsze informacje

19.06.2014 RUMSKI UNIWERSYTET III WIEKU

Koniec roku akademickiego

Rumskie Stowarzyszenie Trzeciego Wieku kończy rok akademicki 2013/2014. Uroczystość zaplanowano na sobotę, 21 czerwca br. o godz. 9 w dolnym kościele Sanktuarium Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych. Rozpocznie się od mszy św. w intencji słuchaczy, poprzez podsumowanie roku i wręczenie dyplomów, po wykład na temat nanotechnologii, który wygłosi prof. Wojciech Sadowski, z Katedry Fizyki Ciała Stałego na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Wśród gości honorowych nie zabraknie prof. Edmunda Wittbrodta, wieloletniego mentora rumskiej szkoły.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Hanna Luiza Cegielska

Z zawodu fizjoterapeutka; absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako fizjoterapeutka w NZOZ „Salubre” – Centrum Rehabilitacji i Masażu w Janowie. Bezpartyjna. Mieszkanka Rumi od 2000 roku ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.