Najważniejsze informacje

05.03.2014 POD PATRONATEM BURMISTRZ RUMI

Zdrowa Rumia

Burmistrz Miasta Rumi Elżbieta Rogala–Kończak objęła patronat nad pierwszą edycją akcji społecznej „ZDROWA RUMIA”, prowadzoną w naszym mieście przez Centrum Medyczne IMED.

„ZDROWA RUMIA”, to akcja społeczna, kierowana do wszystkich mieszkańców Rumi oraz okolic – dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży oraz seniorów. Akcja ma na celu uświadomienie mieszkańcom znaczenia badań profilaktycznych dla utrzymania zdrowej jamy ustnej, poprzez regularne wizyty i badania stomatologiczne.

Do 31 marca 2014 roku wszystkie osoby zainteresowane akcją mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji stomatologicznych
oraz zabiegów higienizacyjnych w Centrum Medycznym IMED w Rumi. Szczegóły programu oraz możliwość zapisu na badanie znajdują się na stronie www.cm-imed.pl


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.