Najważniejsze informacje

18.01.2014 JUŻ OD PONIEDZIAŁKU

Ferie zimowe czas zacząć

Od najbliższego poniedziałku – 20 stycznia br. – rozpoczną się ferie zimowe. Potrwają do 31 stycznia 2014 roku. Podobnie, jak w ubiegłych latach, uczniowie pozostający w mieście na czas ferii, będą mogli korzystać z mnóstwa propozycji przygotowanych przez rumskie szkoły, organizacje pozarządowe, rumską bibliotekę, domy kultury i parafie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi zapowiada, że jeżeli pozwolą warunki pogodowe, powstanie naturalne lodowisko na stadionie  miejskim przy ul Mickiewicza. Do tego potrzebny jest jednak mróz co najmniej – 7 st. C.

Plan Akcji Ferie


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Tadeusz Piątkowski

Pracownik naukowy Politechniki Gdańskiej. W bieżącej kadencji, Rady Miejskiej, podobnie jak w poprzednich, pracuje w Komisji Sportu, Rekreacji i Promocji. Wielokrotnie jej przewodniczył. Przez wiele ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.