Najważniejsze informacje

19.01.2014 PATRIOTYCZNIE ZAKRĘCENI

Głosuj na rumianina

Serwis internetowy naszemiasto.pl (serwis "Dziennika Bałtyckiego") zorganizował plebiscyt "Patriotycznie zakręceni Pomorza", który to patronatem objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Celem akcji jest promowanie współczesnego patriotyzmu oraz pozytywnych zachowań, mogących stać się inspiracją dla innych.

Przed kilkoma dniami zakończył się I etap plebiscytu (miał miejsce w różnych subregionach województwa). W naszym - powiecie wejherowskim zwyciężył rumianin Roman Łuczak.

Roman Łuczak jest znanym społecznikiem, twórcą klubów turystyki rowerowej „Sama Rama” oraz „Bąble”. W wyprawach przez niego organizowanych uczestniczą dziesiątki mieszkańców Pomorza, zwiedzając na dwóch kółkach bliższe i dalsze rejony naszego województwa.

Od 9 stycznia do 2 lutego trwa kolejny - finałowy etap plebiscytu, w którym biorą udział laureaci etapu I.

Zachęcamy do poparcia Romka Łuczaka i oddania na niego głosu. Codziennie możecie oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 3 głosy poprzez Facebooka (w tym przypadku każdy głos liczony jest jako 5!)

Tu zagłosuj!


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.