Najważniejsze informacje

28.11.2013 NOWA RADNA ZAPRZYSIĘŻONA

Z sesji RM

W związku z objęciem funkcji zastępcy burmistrza Rumi przez byłego już radnego Leszka Kiersznikiewicza, na jego miejsce w Radzie Miejskiej Rumi powołano nowego radnego, a konkretnie radną.

Podczas dzisiejszej sesji zaprzysiężona na radną została Gabriela Domańska. Nowa radna mieszka w naszym mieście od dziecka, jest mężatką (mąż to radny powiatowy, były członek Rady Miejskiej Rumi, były zastępca burmistrza Rumi - Jan Domański), ma dwóch synów. Ukończyła biologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z pedagogiki. Obecnie pracuje w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.