Najważniejsze informacje

02.09.2013 WYPOWIEDŹ NA FACEBOOKU

Poseł PO Jerzy Budnik o sytuacji w rumskiej PO

 

Poseł Platformy Obywatelskiej Jerzy Budnik, na facebook-u wypowiedział się na temat  sytuacji w rumskiej PO. Oto co napisał:


W rumskiej PO rozłam. Wygląda na to, że trwały. Po jednej stronie prezes Koła, po drugiej pani poseł. Każde z nich ma wśrod radnych wybranych z listy PO swoich zwolennikow. Muszę przyznać, że PiS z Samorządnością perfekcyjnie to rozegrali. Podzielili, więc osłabili rumską PO, a do tego mogą przejąć władzę w Radzie Miasta. Obiecałem sobie, że do rumskich spraw nie będę się wtrącał i słowa chcę dotrzymać. Moim młodym kolegom partyjnym chcę podpowiedzieć tylko tyle, że cierpliwość jest cnotą, ambicje polityczne i samorzadowe powinny iść w parze z rozwagą i odpowiedzialnością, a żeby w przyszłości być wiarygodnym, trzeba bezwzględnie respektować zasadę - PACTA SUNT SERVANDA. Panią burmistrz, radnych wszystkich opcji serdecznie pozdrawiam i proszę - dajcie sobie jeszcze jedną szansę, dogadajcie się ponad podziałami, do końca kadencji już tylko rok. A o tym, czy za rok będzie nowe rozdanie w rumskim samorządzie, niech zdecydują wyborcy.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.