Najważniejsze informacje

29.05.2013

LINIA 87 POJEDZIE PRZEZ JANOWO

Od 1 czerwca 2013 r., na wniosek władz Rumi, wprowadzona zostaje nowa trasa oraz rozkład jazdy autobusów linii 87. W kursach z Janowa SKM do Centrum Handlowego "Port Rumia" autobus kursować będzie ul. Stoczniowców, Dąbrowskiego, Pomorską, Gdańską, Dąbrowskiego i od przystanku "Filtrowa" stałą trasą.

Na nowym odcinku trasy obowiązywać będą przystanki: "Pomorska" przy ul. Pomorskiej oraz "Kujawska" przy ul. Gdańskiej. Nie będzie natomiast obowiązywać przystanek "Stoczniowców" przy ul. Dąbrowskiego.
Jednocześnie wprowadzone zostają skorygowane godziny odjazdów. Wszystkie kursy z Centrum Handlowego zostają przyspieszone o 1 minutę. Wszystkie kursy od przystanku "Filtrowa" do Centrum Handlowego zostają opóźnione o 3 minuty.

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.