Najważniejsze informacje

22.04.2013 AWARIA MAGISTRALI

Brak ciepła i ciepłej wody w Rumi

OPEC Sp. zo.o. w Gdyni informuje, że od dnia 22.04.2013r. od godz. 22.00 do dnia 24.04.2013r. do godzin popołudniowych nastąpi wstrzymanie dostawy ciepła i ciepłej wody dla mieszkańców Rumi oraz obiektów przemysłowych przy ul. Hutniczej.

Przerwa spowodowana jest koniecznością usunięcia awarii na głównej sieci magistralnej zasilającej w ciepło miasto Rumię oraz zakłady przemysłowe znajdujące się wzdłuż ulicy Hutniczej w Gdyni.

Zdając sobie sprawę z niedogodności spowodowanych koniecznością wstrzymania dostawy ciepła przepraszamy Odbiorców za zaistniałą sytuację, deklarując jednocześnie, że nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić dostawę.

Informacja o możliwym skróceniu terminu remontu zostanie zamieszczona w trakcie postępu prac na naszej stronie internetowej: www.opecgdy.com.pl

Prokurent Spółki, Piotr Surma


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Jolanta Staszewska

Bezpartyjna, zamężna, dwie córki, związana z Rumią od 18 lat. Wykształcenie wyższe, nauczyciel, były dyrektor Gim 2 w Rumi. Wieloletni praktyk i specjalista do ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.