Najważniejsze informacje

30.11.2012 UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu na ul. Sobieskiego

Burmistrz Miasta Rumi informuje, że w celu zwiększenia przepustowości na krajowej drodze nr 6, od 1 grudnia br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zmieniła tymczasowo – na trzy miesiące - organizację ruchu na ul. Sobieskiego.
Zgodnie z nowymi zasadami, przy wyjeżdżaniu z parkingu przed Urzędem Miasta Rumi można skręcić jedynie w prawo. Jazda na wprost przez skrzyżowanie w ul. Sabata oraz skręt w lewo będą zabronione.

Natomiast, jadąc wiaduktem na ul. Sobieskiego w kierunku Gdyni należy zwrócić uwagę na niekonwencjonalny znak informacyjny ustawiony przed skrzyżowaniem z ul. Towarową. Sugeruje on kierowcom jazdę na tzw. suwak. Znak ma ułatwić włączenie się do ruchu pojazdom wyjeżdżającym z ul. Towarowej.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.