Najważniejsze informacje

29.11.2012 PODAJ DALEJ CIEPŁO

Oddaj głos na rumską organizację

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "PODAJ DALEJ CIEPŁO", organizowanej przez Elektrociepłownie Wybrzeże S.A. Jej celem jest pomoc organizacjom pozarządowym, których misją jest niesienie pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Akcja jest otwarta dla wszystkich internautów, którzy przyłączą się do tej dobroczynnej inicjatywy. Mają bowiem możliwość dokonania wyboru jednej z czterech  prezentowanych organizacji z Gdańska, Gdyni i Rumi, której pomoc finansową na pokrycie rachunków za ciepło przekaże organizator – Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.

Wśród nich jest m.in. Stowarzyszenie TĘCZA z Rumi. W ramach akcji wsparcie otrzymają trzy organizacje z największą ilością głosów internautów. Akcja trwa przez ponad miesiąc - do 12 grudnia 2012, a głosować można codziennie.

Zagłosuj!


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.