Najważniejsze informacje

04.11.2014 W POPRZEDNIEJ KADENCJI

Rodzice pozwali 13 radnych koalicji KRN-PiS

Nie zawsze sprawy oświaty znajdowały właściwe uznanie Rady Miejskiej.:

Informacja z 6 listopada 2010 roku:

Blokowanie przez radnych koalicji KRN-PiS rozbudowy SP 1 i przeznaczenie tylko 30 tys. zamiast 500 tys. zł na ten cel, znalazło swój finał w prokuraturze. Rodzice powiedzieli dość!

4.11.2014 z naszego programu, rozdział Takie będą losy Rzeczpospolitej jakie jej młodzieży chowanie -inwestujemy w oświatę!

Dzisiaj nasze miasto wciąż się rozwija. Przybywa nam mieszkańców, głównie ludzi młodych z dziećmi w wieku szkolnym. Analiza prognoz demograficznych nakazuje realizację dalszych inwestycji oświatowych.

Z pomocą zewnętrznych środków finansowych trzeba dokończyć rozbudowę szkół podstawowych Nr 1 oraz Nr 6 a także kontynuować rozpoczęte inwestycje w innych placówkach -ze szczególnym uwzględnieniem ich bazy sportowej. Będziemy konsekwentnie dbać o to aby pozostały wolnymi od narkotyków i innych tego typu zagrożeń.

 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Zbigniew Rachwald

Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sąsiadowi” w dziele pomocy w nauce rumskiej młodzieży. Z ramienia Rady Nadzorczej SM. „Janowo” współuczestniczy w redagowaniu sp ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.