Najważniejsze informacje

10.06.2017

Trening z Ewą Chodakowską

Popularna trenerka fitness będzie w Rumi w ramach cyklu imprez "Lipiec w Rumi". Wraz ze swoją drużyną przeprowadzi całodniowy darmowy trening. 

Gwiazda zakończy w naszym mieście cykl treningów „Be Active Tour”. Wraz z drużyną poprowadzi specjalny trening, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy chętni, którzy zapiszą się za pośrednictwem oficjalnej strony „Be Active Tour”. Rejestracja ma ruszyć na początku lipca. 

Wraz z Ewą do Rumi zawita jej drużyna w składzie Lefteris Kavoukis oraz Tomasz Choinski, dietetyk Marta Kielak czy specjalistka od warsztatów jogi czyli Basia Tworek. Ich studio "Be Active dietetyka&fitness" to miejsce, gdzie oprócz wymagających treningów, dba się o relaks, odpoczynek dd zgiełku miasta, stresu dnia codziennego. Kameralność miejsca ma pozwalać na personalną opiekę ("Każda z naszych podopiecznych obdarzona jest troską, która pozwoli cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją fizyczną. Nasze ćwiczenia pomogą Ci przywrócić równowagę nie tylko fizyczną ale i psychiczną").Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Mariusz Wiśniewski

Inżynier mechanik, absolwent wydziału mechaniczno-elektrycznego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Przez cztery lata przewodniczył wspólnocie mieszkaniowej, której jest członkiem. Bezpartyjny.

Najważniejsze dla niego ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.