Najważniejsze informacje

24.05.2017

Przyspieszony Dzień Dziecka w Janowie

W Parku Miejskim w Janowie będzie bezpłatny dmuchany plac zabaw dla dzieci oraz wiele innych atrakcji… dla trochę, a nawet bardzo starszych dzieci również. Wszystko 28 maja (niedziela). 

W programie: 

Godzina 15.00 - „Apetyt na zdrówko” - prezentuje FRAJDA z Torunia (teatr tworzy spektakle dla dzieci, stawia na teatr formy wierząc, że on szczególnie działa na wyobraźnię dziecka i cieszy się, że poprzez przedstawienia nie tylko bawi, ale także edukuje młodego widza).

Godzina 16.00 - „Suita kaszubska” - tańczy Puchatek z Rumi (Niepubliczne przedszkole, które za priorytet stawia sobie rozwijanie zdolności artystycznych oraz językowych u dzieci i przygotowanie ich do nauki w szkole). 

Godzina 16.30 - „Ranczo Brudnego Garego” - prezentuje QFER z Gdańska (jedna z pierwszych, profesjonalnych inicjatyw teatralnych działających na terenie Trójmiasta. Współtworzą go Barbara i Grzegorz Gajewscy – małżeństwo aktorów lalkarzy). 

Godzina 17.30 - Na zdrowo i sportowo czyli Rodzinna ZUMBA

Godzina 18.30 - Wesołe animacje z Gosią Samosią

Godzina 19.30 - Dla nieco, a nawet bardzo starszych dzieci zagra Janowska Orkiestra Promenadowa (ponownie na scenie w Rumi!) Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.