Najważniejsze informacje

21.05.2017

Ciekawa inicjatywa w Rumi. Ruch to zdrowie

W pierwszy czerwcowy weekend w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 108 zostanie otwarte JUMPCITY - ponad 2000 m2 trampolin, które będą podzielone na areny: basen z gąbkami, trampolinę sportową Super-Quad o powierzchni blisko 20m2, ścieżki akrobatyczne, arenę do zbijaka, arenę główną, trampoliny z koszami oraz arenę gladiatorów. Ponadto w JUMPCITY w Rumi zadebiutuje Ninja Box, czyli tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami.

Podczas weekendu otwarcia na gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich pokazy i konkursy, w których do wygrania będą gadżety i kody rabatowe od JUMPCITY. Każdy, kto zarezerwuje wejście w weekend 3-4 czerwca ma szansę zmierzyć się z trenerami na arenie gladiatorów, zobaczyć w akcji akrobatów i nauczyć się robić salto pod okiem doświadczonej kadry.

JUMPCITY swoją działalność rozpoczęło w Gdyni ponad 3 lata temu, w 2016 roku kolejno powstawały parki w Katowicach oraz w Gdańsku. W Rumi, podobnie jak w pozostałych lokalizacjach parku, będzie obowiązywać godzinowy system wejść. Oznacza to, że wejście na trampoliny rozpoczyna się zawsze o równej godzinie. Pierwszeństwo będą miały osoby, które zakupią bilet online. Istnieje możliwość zakupu biletu w recepcji, ale tylko pod warunkiem, że na daną godzinę są jeszcze wolne miejsca. Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z parku tylko pod stałą opieką rodzica lub opiekuna. Do 7 roku życia opiekun musi osobiście asekurować dziecko na trampolinach, jest też uprawniony do bezpłatnego wstępu na trampoliny, pozostaje jedynie zakup biletu dla dziecka. Po 7 roku życia opiekun musi przebywać na terenie parku i nie przysługuje mu darmowe wejście na trampoliny. Młodzież w wieku od 13 do 18 lat może korzystać z JUMPCITY za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Zgoda może być udzielona jedynie na udostępnionym przez JUMPCITY formularzu.


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Józef Chmielewski

Wybrany z okręgu nr 1. Członkiem Rady Miejskiej Rumi jest piątą kadencję. W latach 2002-2006 pełnił funkcję przewodniczącego Rady. Rada Miejska pod jego przewodnictwem we ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.