Najważniejsze informacje

15.05.2017

Wygrana na olimpiadzie w piłce siatkowej dziewcząt

Pomorskie, w reprezentacji którego było kilka dziewcząt z Akademii Piłki Siatkowej Rumia, zostało mistrzem XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady w piłce siatkowej dziewcząt.

Poza nagrodą główną turnieju zawodniczki z Rumi zostały wyróżnione również nagrodami indywidualnymi - najlepszą przyjmującą była Weronika Szlagowska, wychowanka Libero Starogard, obecnie zawodniczka Akademii Piłki Siatkowej Rumia, natomiast nagroda MVP powędrowała do Pauliny Damaske SOS Rumia.

Kadetki Akademii Piłki Siatkowej Rumia awansowały ostatnio również do finału Mistrzostw Polski w Słupsku - w półfinale były najlepszym zespołem, wygrały po kolei z wszystkimi innymi uczestnikami zawodów półfinałowych: z Gedanią Gdańsk – 3:0, z BKS Bielsko Białą - 3:0, z Wolą Warszawa (faworytem) - 3:2. Finał ogólnopolski kadetek odbędzie się w dniach 24-28 maja. 


Pozostałe aktualności:

Więcej w archiwum

Kim jesteśmy

Kontynuujemy tradycje zapoczątkowane kilkanaście lat temu, w ugrupowaniu "Zasady, Nie Układy”. Ta nazwa to niezmienne credo naszego działania.

więcej >>

NASI RADNI: Henryk Grinholc

Od wielu lat jest zaangażowany w działalność charytatywną. Wspomaga organizacje pozarządowe, kościoły, mieszkańców. Beneficjenci różnych akcji pomocowych zawdzięczają mu wsparcie zarówno finansowe ...

więcej >>

Pół żartem, chociaż serio

To sprawy zbyt poważne, by mówić o nich serio Ludzie, miasto, władza, życie. Opinie, spostrzeżenia i komentarze radnych Gospodarności.